SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

WEB TASARIM

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE WEB SİTE PROJENİZDE MUTLAK BAŞARI GARANTİSİ VERİYORUZ

Web tasarım ve web yazılım hizmetlerinde uzman ekibimizle her gün yeni website tasarım hizmeti sunuyoruz. Türkiye'nin en çok web sitesi üreten web tasarım ajansıyız. Web tasarım projelerimizde 2019 standartlarına uygun olarak DİV ve CSS teknolojilerini kullanarak web siteleri yapıyoruz. Web sitenize ait hazırladığımız yönetim paneli sayesinde hiçbir yazılım bilgisine sahip olmadan kolaylıkla web sitenizi yönetebilir, sınırsız içerikler ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

web tasarım ajansı


SEO UYUMLU SİTELER VE GOOGLE SIRALAMASINDA YÜKSELME GARANTİSİ VERİYORUZ

Metelixiz ® web tasarım ajansı olarak SEO konusunda uzman ekibimizle hergün web siteniz için çalışıyoruz. Mevcut web siteniz var ise seo uyum analizleri yaparak seo uyumlu web sitesi haline getiriyoruz.

Web site tasarımını ve yazılımını yaptığımız firmalarla SEO ve TAMPON SEO anlaşmaları yaptığımızda %100 başarıyı garanti ediyoruz. Metelixiz ® olarak bizim sağladığımız avantajlardan bir tanesi de sektöre özel web yazılımı üretmektir. Size verdiğimiz yönetim panelinden attığınız bir adımın google tarafından 1000 adım olarak algılanmasını ve buna bağlı olarak google aramalarında yükselmenizi sağlıyoruz.

BİR MÜŞTERİDEN SERVET KAZANMAK YERİNE BİNLERCE MÜŞTERİYE KAZANDIRARAK KAZANMAYI HEDEFLİYORUZ

"Web Tasarım" adı altında size Türkiye'de yüzlerce kurumsal firma ve binlerce birey hizmet verebilir. Sektör analizi yaparak bizden talep ettiklerinizi sektörde yapılanlarla karşılaştırıp "taleplerinizi" değil "ihtiyaçlarınızı" belirleyerek gereksiz harcamalardan sizi kurtarıyoruz.

Sadece web sitenizi yapıp sizi bu büyük internet deryasında boğulmaya terk etmiyoruz! Web sitenizi tüm dünyada aktif hale getirebilmek için gerekli olan kurumsal hosting, domain tescil, e-mail, istatistik raporlama, canlı destek, seo ve google adwords reklam gibi tüm alt yapı ve reklam çalışmalarının kurulum + takip + yönetim işlerini ücretsiz yapıyoruz. Bu sayede web siteniz kurulduğu günden itibaren kazanç elde etmeye başlıyor.

Sunduğumuz bu hizmetler karşılığında aldığımız birçok ajansa göre 3 te 1 oranındadır. Hakkımız olan ücreti talep ediyor ve hakkımızı ödeyene en iyi hizmeti sağlıyarak internette hak ettiği yere getiriyoruz.

HADİ BAŞLAYALIM VE BİTİRELİM

Seçimlerinizi doğru yapmanız gerekli! Bu çok önemli. Hergün onlarca web tasarım görüşmesi yapıyoruz ve en yaygın sorunun yanlış seçimlerden kaynaklandığını biliyoruz. Web sitenizi / projenizi / gelir kapınızı / geleceğinizi emanet edeceğiniz firmanın size sunduklarını, güvenlik önlemlerine, yazılı imzalı sözleşme yapıp yapmadığına büyük önem veriniz.

Projeye başlarken e-mail ile ön teklif sunuyoruz. Onayınızla beraber mümkünse sizi ofisimizde ağırlıyoruz. Şehir dışında olan müşteri adaylarımızla telefon görüşmeleri yaparak anlaşıyoruz. Web sitenizin tüm detaylarını ihtiya eden, satır satır tüm açıklamaların yer aldığı, yazılım çıtasından reklam çözümlerine, google hizmetlerinden arama motoru optimizasyona kadar herşeyi yalın bir dille yazıp sözleşmenizi hazırlıyor ve kaşeli + imzalı şekilde çalışmaya başlıyoruz.

Tasarıma onay aldıktan sonra yazılım yani yönetim paneli çalışmalarına başlıyor ve bir DEMO alanına kurulum yaparak sadece sizin erişip, değişmesini istediğiniz bir noktada anında müdahale edebilmenizi sağlıyoruz.

Site tamamlandığında beta kurulumu yapıp testlere tabi tutuyoruz. Varsa taleplerinizi alıp ince düzenlemeleri de yaparak projeyi tamamlıyoruz. Bu aşamada sizin "%100 MEMNUN MÜŞTERİ" olmanız bizim için çok çok önemlidir.

Web sitenizin tüm yedeğini ve Ftp + Host + E-mail + Site Yönetim vs. gibi tüm şifrelerinizi CD halinde teslim ediyoruz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN ASLA WEB TASARIM YAPTIRMAYIN!

 

Web Tasarım, Web Site Nedir?
Web sitesi, web üzerindeki ziyaretçilerin görebilmesi, etkileşimde bulunabilmesi için hazırlanan dosya sistemidir. Web dünyası web siteleri üzerine kuruludur denilebilir. Birçok farklı amaç için web siteleri açılmış olup, ziyaretçiler web sitelerine erişerek birçok iş ve işlemi yapabilmektedir. Web siteleri, formlar, animasyonlar, videolar, etkileşimli içerikler gibi birçok farklı içeriği barındırmaktadır. Günümüzde kişisel, kurumsal ve ticari amaçlarla birçok web sitesi yayındadır.


Web Sitesi Nasıl Oluşturulur?
Günümüzde kişisel ve ticari amaçlarla birçok web sitesi bulunmaktadır. Bir web sitesi oluşturmak günümüzde çok kolaydır. Bir web sitesi hazırlamak için ücretli ve ücretsiz birçok araçtan yararlanılmaktadır. İsteyen kullanıcı ücretsiz hazır şablonları ya da siteleri kullanarak kendisini ya da firmasını anlatan bir site hazırlayabilmektedir.


İster kişisel olsun ister ticari olsun bir web sitesi oluşturmanın diğer bir yolu da tasarım ve programlamayı kendi kendine yapmaktır. Bir web sitesini sıfırdan hazırlamak için programlama ve tasarım bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Biraz kodlama bilgisi ile basit bir web sitesi hazırlanabilmektedir. İşin bir diğer kısmı ise hazırlanan web sitesinin tasarlanması işidir. Siteyi tasarladıktan renkleri ve butonları kabaca hazırladıktan sonra web sitesi yayınlanmaya hazırdır. Yayınlanmadan yapılması gereken bir diğer işlem ise alan adı almaktır. Alan adı web sitelerini tanımlayan, ziyaretçilerin adres çubuğuna yazdığında siteye ulaşmasını sağlayan ada verilen isimdir. Alan adı almak için birçok firmadan faydalanılmaktadır. Alan adı alırken siteyi tam olarak anlattığından emin olmak yerinde olacaktır. Alan adı alırken uzantısına da dikkat etmek gerekmektedir. Örneğin gov uzantılı bir alan adı sadece devlet kurumları tarafından alınabildiğinden bireysel kullanıcılar bu alan adını alamazlar. Eğer hazırlanılan site ticari bir site ise uzantısının com olması yerinde olacaktır. Farklı amaçlar için org, edu, gen, xyz gibi alan adları kullanılmaktadır.

Site kodlanıp, tasarlandıktan ve alan adı alındıktan sonra yapılması gereken siteyi yayınlamaktır. Bir siteyi yayınlamanın çeşitli yolları mevcuttur. Bir siteyi ziyaretçilerin erişebileceği şekilde yayınlama işine daha doğrusu bu iş için belirli bir sunucu barındırma hizmetine web hosting denilmektedir.  
 

 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.