SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

Özel E-ticaret

PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİYLE %100 BAŞARI GARANTİSİ

Projenize özel, hitap ettiğiniz sektörü baz alarak profesyonel e-ticaret siteleri hazırlıyoruz. E-ticaret projenizin özelliklerine beraber karar veriyoruz. Sadece türkçe e-ticaret mi olacak yoksa ingilzice ve rusça ya da almanca gibi farklı yabancı dil seçenekleri olacak mı?
 
E-ticaret yazılımızın genel para birimi, sipariş verirken ekstra opsiyonlar gibi tüm özellikleri, ihtiyaçlarınızı belirlemek için aşağıdaki Özel E-ticaret talep formunu doldurabilir ve bazı yapabileceğimiz özel modülleri bu sayfada inceleyebilirsiniz.
 
GOOGLE UYUMLU E-TİCARET YAZILIMI
  Google Uyumlu E-ticaret YazılımıYaptığımız profesonel e-ticaret sitelerinin Arama Motorlarına uygun olmalarını sağlıyoruz. Arama Motoru denildiğinde artık ilk akla gelen ve %80 in üzerinde pazar payına sahip Google arama motorundan bahsettiğimizi herkes biliyor. E-ticaret sitenizin satışını yaptığı ürün grubuyla ilgili genel kelimede google aramalarında üst sıralara yükselmeniz için gerekli olan tüm alt yapıyı sağladığımız gibi sayfa bazlı ve ürün bazlı google sıralamalarında yükselmenizi de sağlıyoruz. Seo Uyumlu E-ticaret sayfamızdan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.  
 
BÖLGESEL SEO MODÜLÜ
  Bölgesel Seo ModülüSatışını yaptığınız her ürün için Bölgesel Seo kısmından içerik ekleyerek il ve ilçe ile yapılan aramalarda ön planda olmanızı sağlıyoruz. Yönetim panelinden tek bir tıllamayla sistem bölgeye özel 21 tane SEO uyumlu sayfa oluşturur. Sattığınız ürünle ilgili ya da sektörel kelimeyle ilgili sınırsız içerik ekleyebilirsiniz ve sistem bu içeriği 81 il + tüm ilçerle ilgili özgün makalelere çevirip google aramalarında üst sıraya çıkatır. Bölgesel Seo Uyumlu Modülü sayfamızdan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

BLOG MODÜLÜ
  E-ticaret Blog ModülüBlog / Bilgilendirme modülü sayesinde satışını yaptığınız ürünlerle ilgili içerikler ekleyebilir, ürünlerin kullanımlarıyla ilgili müşterilerinize müşteriler verebilirsiniz.
  Müşteri sadakati sağlamak ve muhtemelen aramalarda google aramalarında ön planda olmak için seo uyumlu blog sistemi çok işinize yarayacaktır.
 
 
KATEGORİ MODÜLÜ
  E-ticaret Kategori ModülüSınırsız kategori ekleyebilme / silebilme / güncelleyebilme. Sınırsız alt kategori ekleyebilme / silebilme / güncelleyebilme. Her kategoriye özel Google değerleri ekleyebilme ( URL Versiyon - Title - Anahtar Kelimeler - Google Tanıtım Yazısı ) ekleyebilme ve kategorilerin sıralamasını belirleyebilme.
 
 
YABANCI DİL SEÇENEKLERİ
  ingilizce rusça almanca fransızca e-ticaret yazılımıE-ticaret projenizin hitap ettiği ülkeye göre ihtiyacınız olan yabancı dil belirlenir. İngilizce e-ticaret yazılımı, Rusça e-ticaret yazılımı, Almanca e-ticaret yazılımı gibi belirlenen dillerde özel modüller yapılandırılır.
  Her dil için ürün ve içerik sayfaların anahtar kelimelerinden resimlerine kadar tüm alanını o dile uygun hale getirebilirsiniz.
 
 
1'449,00 TL+Kdv DEĞERİNDE HEDİYELERİMİZ
  E-ticaret Hediyeleri9. ay içinde sipariş veren tüm profesyonel e-ticaret kullanıcılarımıza hediyemizdir.
  + 149 TL değerinde 1 yıllık sınırsız windows web hosting
  + 50 TL değerinde 10 adet ve her biri 7-8 GB alana sahip profesyonel Google Apps E-mail sistemi (webden, cepten ve outlook tan kullanım)
  + 50 TL değerinde Dünyanın en gelişmiş ziyaretçi raporlama analiz sistemi Google Analytics kurulum ve panel bilgilerinin iletimi
  + 33 TL değerinde domain tescil ya da domain transfer hizmeti
  E-ticaret Seo Yazılım+ 390 TL değerinde 1 aylık SEO destek paketi
  + 177 TL değerinde Google AdWords Reklam hizmeti
  + 100 TL değerinde SSL Sertifikası ve Özel IP hizmeti
  + 500 TL değerinde birçok haber sitesine e-ticaret sitenizin basın bültenin servis edilmesi ve 50+ haber sitesinde yayınlanma garantisi
  ve Metelixiz ® web tasarım ajansı olarak daima ücretsiz destek sağlıyoruz.
 
 
BAŞKA NELER VAR ?
  Özel E-ticaretÜrün ya da kampanyalarınızı ön plana çıkarmak için özel slayt alanı, sosyal paylaşım sitelerinde hızlı paylaşım butonları, ürün ekleme yönetimi, hızlı sipariş, üyelik modülü, sepet sistemi, reklam yönetim sistemi, kargo hesaplama, indirim çeki uygulaması, üyelere toplu e-mail gönderim (e-bülten gönerim) modülü, sms uyarı sistemi gibi birçok özellik sitenize eklenebilir.
  E-ticaret sitenizde olmasını istediğimiz özellikleri sizinle görüşerek beraber belirliyoruz ve sitenize eklenmesi gereken tüm özellikleri ayrıntılı olarak sözleşmeye yazıyoruz. 

HADİ BAŞLAYALIM VE BİTİRELİM

 

Seçimlerinizi doğru yapmanız gerekli! Bu çok önemli. Hergün onlarca e-ticaret sitesi yazılım görüşmesi yapıyoruz ve en yaygın sorunun yanlış seçimlerden kaynaklandığını biliyoruz. E-ticaret sitenizi / projenizi / gelir kapınızı / geleceğinizi emanet edeceğiniz firmanın size sunduklarına, güvenlik önlemlerine, yazılı imzalı sözleşme yapıp yapmadığına büyük önem veriniz.

 

E-ticaret projenize başlarken e-mail ile ön teklif sunuyoruz. Onayınızla beraber mümkünse sizi ofisimizde ağırlıyoruz. Şehir dışında olan müşteri adaylarımızla telefon görüşmeleri yaparak anlaşıyoruz. E-ticaret sitenizin tüm detaylarını ihtiya eden, satır satır tüm açıklamaların yer aldığı, yazılım çıtasından reklam çözümlerine, google hizmetlerinden arama motoru optimizasyona kadar herşeyi yalın bir dille yazıp sözleşmenizi hazırlıyor ve kaşeli + imzalı şekilde çalışmaya başlıyoruz.

 
   

BİZDEN TEKLİF ALMADAN ASLA E-TİCARET YAPTIRMAYIN!

 
 

Tasarıma onay aldıktan sonra yazılım yani yönetim paneli çalışmalarına başlıyor ve bir DEMO alanına kurulum yaparak sadece sizin erişip, değişmesini istediğiniz bir noktada anında müdahale edebilmenizi sağlıyoruz.

 

E-ticaret siteniz tamamlandığında beta kurulumu yapıp testlere tabi tutuyoruz. Varsa taleplerinizi alıp ince düzenlemeleri de yaparak e-ticaret projenizi tamamlıyoruz. Bu aşamada sizin "%100 MEMNUN MÜŞTERİ" olmanız bizim için çok çok önemlidir.

 

Web sitenizin tüm yedeğini ve Ftp + Host + E-mail + Site Yönetim vs. gibi tüm şifrelerinizi CD halinde teslim ediyoruz.

 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.