SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

MARKA TESCİL

EN HIZLI VE EN EKONOMİK MARKA TESCİL / PATENT TESCİL HİZMETİ

Marka tescil işlemlerimiz tamamen bünyemizdeki avukatlarımızla yapılmakta ve takip edilmektedir. Marka başvuru öncesi size uygun marka sınıfı, markanın uygunluğu ve başvuru noktasındaki potansiyel marka red engelleri hakkında sizi bilgilendirmemiz için ücretsiz marka araştırma formunu doldurmanız yeterlidir.

Türk Patent Enstitüsü ( TPE ) kayıtlı ve avukat vekillerle Marka Tescil hizmeti verilmektedir!

Europan patent Office  Türk Patent Enstitüsü  Online Marka Başvuru

Marka Koruma konusunda verdiğimiz temel hizmetler:
 > Ücretsiz marka araştırma
 > Marka tescil
 > Marka takip
 > Marka devir
 > Yurt dışı marka tescil
 > Patent tescil
 > Patent takip
 > Patent devir

Marka ve patent başvurusu yapmanız için firma olmanız gerekli değildir. Bireysel olarak marka başvurusu yapabilir ve markanızı, projenizi, firmanızı ve geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca firma olarak da başvuru yapılabilir. Bireysel marka başvurusu ile kurumsal marka başvurusu arasında fiyat farkı yoktur.

Marka başvurusu yaparken seçilen sınıf sayısı marka fiyatınızı etkiler ancak marka onaylandığında marka belgenizin düzenlenmesi için ödenen son marka belgesi düzenleme harç bedeli maliyetini etkilemez. Marka başvurusu yaparken bir sınıf seçen ile 20 sınıf seçen başvuru sahiplerinin son aşamada ödeyecekleri marka belgesi düzenleme harç bedelleri aynıdır.


 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.