SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

KURUMSAL

Herşeyden önce web sayfamızı ziyaret ettiğiniz  ve bu bölümümüzü okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.


Şirketimiz 2004 yılında kuruldu. Türkiye başta olmak üzere Rusya, Fransa, Almanya, Çin gibi ülkelerden de Türk müşterilerimiz oluşmaya başladı. Talep doğrultusunda Türkçe ve İngilzice panelli hosting hizmeti sağlamaya başladık. 

Dünya genelinde 20.000+ müşterimize hizmet sağlıyoruz. 2014 yılında 500.000,00 TL sermayeli VIP GİRİŞİM VE YAZILIM A. Ş. firmasını kurduk ve Metelixiz.net projemizin hızına hız katarak devam ediyoruz. 

Amacımız; internet hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmak. Bu çerçevede Metelixiz.net Blog adresinden paylaşığımız blogları inceleyebilirsiniz.

Neden .Net;
Metelixiz ismine uygun bir tınıya sahip olduğu için uzantıyı .net olarak belirledik. Tabiki önemli diğer uzantılar ve telafuz benzerliği yaratan X ve KS şeklinde oluşan domainler firmamıza aittir.
Örnek;
www.metelixiz.com
www.metelixiz.com.tr
www.metelixiz.net.tr
www.meteliksiz.com
www.meteliksiz.net
www.meteliksiz.com.tr
www.meteliksiz.net.tr

Neden Metelixiz;
Onu da bir gün kahvemizi içmeye geldiğinizde anlatalım.


Selim CENNETOĞLU
Genel Koordinatör

 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.