SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

GOOGLE REKLAM

Google AdWords reklam çalışmalarımız 01.01.2019 itibariyle değişmiştir. Üç farklı grupta hizmet alabilirsiniz.

  Birinci Seçenek: Google Adwords hesabını talep ettiğiniz ayarlar çerçevesinde yapılandıralım ve yayına alıp size teslim edelim. Bir kampanya - iki reklam grubu - dört reklam oluşturma temel google adwords çalışmasını kapsamakta olup fiyatı 1000 TL+Kdv dir. Google AdWords bütçenizi kredi kartınızla google adwords paneli üzerinden otomatik ödeme yapabilrsiniz. Daha detaylı reklam kampanyaları için müşteri ile görüşme sonrası fiyatlandırma yapılacaktır. Hesap açıldıktan sonra ilk bir ay destek için ekstra ücret talep edilmez. Sonraki dönemlerde destek talebiniz olursa haftalık 250 TL+Kdv olarak ücretlendirilir.

  İkinci Seçenek: Mevcut google adwords hesabınız için iyileştirme çalışması talep ederseniz 1 gün boyunca reklamlarınız yapılandırılır ve sonraki 2 hafta boyunca reklam sonuçlarınız izlenerek iyileştirme devam eder. Hizmet bedeli 1000 TL+Kdv olup, bir günden fazla süren düzenlemeler için günlük 500 TL+Kdv olarak ücretlendirilir.

  Üçüncü Seçenek: Tüm google adwords çalışmalarınız tafımızdan yapılır. Tüm kampanyalarınızın genel kurgusunu beraber yaparız ve teknik kampanya oluşturma, arama ağından görüntülü ağa kadar detaylı çalışma yapılır ve kampanyadan kâr elde etmeniz sağlanır. Hizmet bedeli tek kampanyalı çalışmalar için 250 TL+Kdv olup kapsamlı çalışmalarda 1000 TL+Kdv dir. Reklam bütçenizi ve hizmet bedelini firmamıza ödeme yaparsınız. Faturalandırma firmamız tarafından yapılır. En kapsamlı ve fayda sağlayan çalışmadır.

 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.