SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

E-TİCARET

BÜTÇENİZE VE PROJENİZE UYGUN PROFESYONEL
SEO UYUMLU E-TİCARET SİTELERİ HAZIRLIYORUZ

Türkiye'de yıllardır e-ticareti destekliyoruz. Şuana kadar ertelediğiniz e-ticaret projenizi artık ertelemeyin! Hazır E-ticaretpaket hizmetimizi sadece alt yapı maliyetiyle kullanabiliyorsunuz. Dilerseni Profesyonel E-ticaret çözümlerimizle projenize en uygun yazılımı yapalım ve en iyi seo alt yapımızla web sitenizi google aramalarında zirveye çıkaralım.

Eticaret Sitesi

SEO UYUMLU E-TİCARET SİTELERİ VE GOOGLE ARAMALARINDA YÜKSELME GARANTİSİ VERİYORUZ

Metelixiz ® web tasarım ajansı olarak SEO konusunda uzman ekibimizle hergün web siteniz için çalışıyoruz. Mevcut e-ticaret siteniz var ise seo uyum analizleri yaparak seo uyumlu web sitesi haline getiriyoruz.

E-ticaret sitesi yaptığımız firmalarla SEO ve TAMPON SEO anlaşmaları yaptığımızda %100 başarıyı garanti ediyoruz. Metelixiz ® olarak bizim sağladığımız avantajlardan bir tanesi de sektöre özel e-ticaret yazılımı üretmektir. Size verdiğimiz yönetim panelinden attığınız bir adımın google tarafından 1000 adım olarak algılanmasını ve buna bağlı olarak google aramalarında yükselmenizi sağlıyoruz.

KUSURSUZ YAZILIM VE PROFESYONEL HİZMET SUNARAK %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HEDEFLİYORUZ

"E-ticaret" adı altında size Türkiye'de yüzlerce kurumsal firma ve binlerce birey hizmet verebilir. Sektör analizi yaparak bizden talep ettiklerinizi sektörde yapılanlarla karşılaştırıp "taleplerinizi" değil "ihtiyaçlarınızı" belirleyerek gereksiz harcamalardan sizi kurtarıyoruz.

Sadece e-ticaret sitenizi yapıp sizi bu büyük internet deryasında boğulmaya terk etmiyoruz! E-ticaret sitenizi tüm dünyada aktif hale getirebilmek için gerekli olan kurumsal hosting, domain tescil, e-mail, istatistik raporlama, canlı destek, seo ve google adwords reklam gibi tüm alt yapı ve reklam çalışmalarının kurulum + takip + yönetim işlerini ücretsiz yapıyoruz. Bu sayede e-ticaret web siteniz kurulduğu günden itibaren kazanç elde etmeye başlıyor.

Sunduğumuz bu hizmetler karşılığında aldığımız ücret ise birçok ajansa göre 3 te 1 oranındadır.

HADİ BAŞLAYALIM VE BİTİRELİM

Seçimlerinizi doğru yapmanız gerekli! Bu çok önemli. Hergün onlarca e-ticaret sitesi yazılım görüşmesi yapıyoruz ve en yaygın sorunun yanlış seçimlerden kaynaklandığını biliyoruz. E-ticaret sitenizi / projenizi / gelir kapınızı / geleceğinizi emanet edeceğiniz firmanın size sunduklarına, güvenlik önlemlerine, yazılı imzalı sözleşme yapıp yapmadığına büyük önem veriniz.

E-ticaret projenize başlarken e-mail ile ön teklif sunuyoruz. Onayınızla beraber mümkünse sizi ofisimizde ağırlıyoruz. Şehir dışında olan müşteri adaylarımızla telefon görüşmeleri yaparak anlaşıyoruz. E-ticaret sitenizin tüm detaylarını ihtiya eden, satır satır tüm açıklamaların yer aldığı, yazılım çıtasından reklam çözümlerine, google hizmetlerinden arama motoru optimizasyona kadar herşeyi yalın bir dille yazıp sözleşmenizi hazırlıyor ve kaşeli + imzalı şekilde çalışmaya başlıyoruz.

Tasarıma onay aldıktan sonra yazılım yani yönetim paneli çalışmalarına başlıyor ve bir DEMO alanına kurulum yaparak sadece sizin erişip, değişmesini istediğiniz bir noktada anında müdahale edebilmenizi sağlıyoruz.

E-ticaret siteniz tamamlandığında beta kurulumu yapıp testlere tabi tutuyoruz. Varsa taleplerinizi alıp ince düzenlemeleri de yaparak e-ticaret projenizi tamamlıyoruz. Bu aşamada sizin "%100 MEMNUN MÜŞTERİ" olmanız bizim için çok çok önemlidir.

Web sitenizin tüm yedeğini ve Ftp + Host + E-mail + Site Yönetim vs. gibi tüm şifrelerinizi CD halinde teslim ediyoruz.

BİZDEN TEKLİF ALMADAN ASLA E-TİCARET YAPTIRMAYIN!

 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.