SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

DirectAdmin Paneli Üzerinden E-mail Nasıl Açılır?

Linux Reseller ( Bayii Hesabı ) ve Linux Web Hosting barındırma hesabı kullanıcılarımız için DirectAdmin paneli üzerinden e-mail nasıl açılır ve yönetilir.

DirectAdmin Linux Hosting Paneli Üzerinden E-mail Nasıl Açılır

E-mail Hakkında Önemli Not:
» Sunucunun e-mail sistemi yerine Google Apps ya da dünyanın en iyi ve ücretsiz e-mail servisi olan Yandex Kurum e-mail sistemini kullanıyor ve linux reseller kullanıcılarımızla linux hosting kullanıcılarımıza kullandırıyoruz.

Yandex E-mail Kurum Sistemiyle 1000 Adet Ücretsiz E-mail Nasıl Alınır

» Yandex kurum ile size ait bir domaine özel örnek: info@sizindomain.com seklinde 1000 adet e-mail açabiliyoruz. Her e-mail kapasitesi sınırsız olup e-mail kontrollerini web üzerinden, telefondan, outlook üzerinden yapabiliyorsunuz.

» https://kurum.yandex.com.tr/domains_add/ adresinden hızlıca yandex kurulum yapabilirsiniz. Destek almak isterseniz her zaman müşterilerimiz bilgi@metelixiz.net e-mail adresimizden ücretsiz e-mail kurulum desteği talep edebilirsiniz.

» Yukarıdaki hızlı link ile domaini ekledikten sonra https://connect.yandex.com adresinden e-mail yönetimi yapabilirsiniz. Unutmayın; yandex kurum e-mail sistemi için kendinize özel emailadi@yandex.com.tr gibi bir e-mail hesabı açmanız yeterlidir.

DirectAdmin Paneli Üzerinden E-mail Hesapları Nasıl Yönetilir, Detaylar Aşağıdaki Gibidir.

DirectAdmin E-mail Nasıl Açılır

DİRECTADMİN E-MAİL GİRİŞ PANELİ:
http://168.199.1.1/webmail (IP Adresi Temsilidir)

DirectAdmin Paneli » Linux Reseller üzerinden E-mail Ayarları Nasıl Yapılır?
E-mail ayarları sadece domain bazlı ayarlandığı için reseller paneli üzerinden domaine özel panele geçiş yapmanız gereklidir. Bu işlem için aşağıdaki görselde belirttiğimiz gibi Hesap yönetimi » Kullanıcı Hesapları » Listelenen domainlerin hangisinin e-mail hesaplarını yönetmek istiyorsanız üzerine tıklayınız.

DirectAdmin Paneli Üzerinden E-mail Nasıl Açılır?


Açılan sayfadaki yeşil renkli DirectAdmin Paneli Üzerinden E-mail Nasıl Açılır? butonuna tıklayarak domaine özel hosting paneli yönetimine geçiş yapınız. Devamı DirectAdmin Paneli Domain panelinden e-mail nasıl açılır ve yönetilir başlığı altındadır.

DirectAdmin Paneli Üzerinden E-mail Nasıl Ayarlanır

DirectAdmin Paneli Domain Panelinden E-mail Nasıl Açılır ve Yönetilir;
Aşağıdaki görselde belirttiğimiz gibi E-posta yönetimi » E-posta Hesapları butonlarına tıklayarak e-mail yönetimine giriş yapıyoruz. Sırasıyla mause ile 1 rakamının olduğu yere geldiğimizde açılan menüden 2 rakamı ile belirttiğimiz kısma tıkıyoruz.

DirectAdmin E-mail Nasıl Açılır

Yukarıda belirttiğimiz E-posta Hesapları kısmına tıkladığınızda aşağıdaki görüntü ekrana gelmektedir. Daha önce açtığınız e-mailler var ise burada listelenir ve yeni hesap açmak isterseniz aşağıdaki görselde belirttiğimiz gibi DirectAdmin E-mail Açma İşlemi ve Yeni E-mail Nasıl Açılır butonuna tıklayarak yeni e-maillerinizi açabilirsiniz.

DirectAdmin E-mail Nasıl Açılır ve Şifre Nasıl Değiştirilir

Kurumlara özel, belediyelere özel, A. Ş. firmalara ve halka arz edilmiş kurumsal şirkete özel Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun kurumsal e-mail server sistemi hizmeti kuruyoruz. E-mail sistemini kuruyor ve sonrasında düzenli destek, düzenli bakım, IP kontrolleri, depolama, yedekleme ve spam kontrolleri hizmetlerini sağlıyoruz. Detaylı bilgi için BURADAN iletişim kurabilirsiniz. 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.