SSL Certificate
Akkom Cessas Plaza Ümraniye / İST.

Bölgesel Seo Modülü

TÜRKİYE'NİN TÜM İL VE İLÇELERİNDE YAPILAN ARAMALARDA ÜST SIRADA YER ALIN

Satışını yaptığınız her ürün için Bölgesel Seo kısmından içerik ekleyerek il ve ilçe ile yapılan aramalarda ön planda olmanızı sağlıyoruz.
 
Yönetim panelinden tek bir tıklamayla sistem bölgeye özel 21 tane SEO uyumlu sayfa oluşturur.
 
Sattığınız ürünle ilgili ya da sektörel kelimeyle ilgili sınırsız içerik ekleyebilirsiniz ve sistem bu içeriği 81 il + tüm ilçerle ilgili özgün makalelere çevirip google aramalarında üst sıraya çıkatır.
 
Diyelim ki "catering" işi yapan bir firmasınız ve web sitenizi yapılandırdınız. Google üzerinden yapılan "catering" aramalarında haliyle ön planda olmak istersiniz. Ancak bu iş sanıldığı kadar kolay değildir. Doğru adımları atarsanız tabiki "catering" aramalarında ilk sayfada yer alabilirsiniz ancak bu maliyetli ve zaman alacak bir çalışma gerektirir.
 
Bölgesel Seo modülü sayesinde bulunduğunuz il ve ilçe isimleriyle yapılan aramalarda Google aramalarında üst sıralarda yer alırsınız. Genelde internet kullanıcıları yaşadıkları yerlere yakın hizmet yada ürün ya da bayilik ararlarlar.
 
Verdiğimiz catering firması örneğini bölgesel seo için genişletelim. İstanbul da yaşayan biri "istanbul catering" ya da "catering istanbul" aramaları yapar ve bölgesel seo modülü sayesinde bu kelimelerde google ilk sayfalarında yer alırsınız. İşi biraz daha derine indirelim ve ilçeleri dahil edelim. "şişli catering" ya da "catering şişli" aramalarında da ilk sıralarda yer alırsınız hatta geliştirilebilir yönetim panelimiz sayesinde semtleri / mahheleri de dahil edebilirsiniz. "mecidiyeköy catering" - "gülbağ catering" - "dereboyu catering" gibi birçok kelimede google ilk sayfasına yer alırsınız.
 
Hizmet sektöründen ürün satışı yapan firmalara, Türkiye geneli bayilik vermek isteyen firmalardan kurumsal satış yapmak isteyen tüm firmalar için Bölgesel Seo uygulanabilir.
 
Bölgesel Seo modülünü kurduktan sonra panel kullanımını müşterilerimize öğretiyoruz ve müşterilerimizin web sitelerine ayırdıkları zaman, harcadıkları emek, yaratıcılık, özgün makale yazımı gibi birçok değişken site başarısını etkilemektedir. İlk olarak örnek birkaç içeriği biz ekliyor, panelin kullanımını öğretiyor, belirli zamanlarda siteleri kontrol edip yanlışlarla ilgili müşterilerimizi uyarıyor ve daima ücretsiz kullanım desteği sağlıyoruz.
 
Web sitenizden sınırsız sayıda kelime ve bu kelimeye bağlı makale ekleyebilirsniz. Biraz önceki örnekte olduğu gibi sadece "catering" için değil "catering firması" "catering firmaları" "yemek firması" vs gibi sınırsız sayıda içerik ekleyebilirsiniz.
 
Bölgesel seo modülü, eklene bu içerikeri Türkiye'nin tüm illleriyle eşleştirme yapıyor ve bu illere bağlı ilçelerle de eşleştirme yaparak gerek kullanıcı açısından gerekse google açısından oluşturulan sayfanın o il ve ilçeye özgün olmasını sağlıyoruz.
 
Siz yönetim panelinden bir içerik eklediğinizde. Sistem 21 sayfa oluşturup, bu 21 sayfayı 81 ille eşleştirip 81*21= 1701 sayfa oluşturup 81 il altındaki ilçe ve mahallelerle eşleştirip binlerce yeni sayfa oluşturup google indexlenme sayısınızı hızla arttırıp potansiyel müşterinizin google üzerinden ücretsiz olarak sizi bulmasını sağlar.
 
Sisteme ekli olan hazır 81 il ve bağlı ilçeleri sayesinde siz sadece içerik eklersiniz. Üstelik tüm illerin ilçelerinden istediklerinizi silebilir, yenilerini ekleyebilir ve ilçe gibi semt ile mahalleleri hatta bölgeleri ekleyebilirsiniz.
 
Tüm dünyayı kapsayan özel projeniz var ise, Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca gibi farklı dillerle ilgili projeniz var ise bu tip eklentileri de projenizin kapsamına göre ekstra ücretlendirerek yapabiliyoruz.
 
Unutmayın, bölgesel seo çalışması sayesinde google adwords ile yıllık ortalama 3-6 bin tl lik masrafla elde edebileceğiniz potansiyel ziyaretçiye ücretsiz sahip olursunuz.
   
BAŞARISI KANITLANMIŞ, BİRÇOK WEB SİTESİNE UYGULANMIŞ VE YENİ FİKİRLERLE GELİŞTİRDİĞİMİZ ÇOK ÖZEL BİR YAZILIMDIR
Profesyonel Web Tasarım ve Profesyonel E-ticaret çalışmalarımızda bölgesel seo modülünü ücretsiz olarak sunuyoruz. 
 
Bİ KAHVEYE NE DERSİNİZ ?

 

Web projelerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel bir ekipten yardım almak, kurumsal bir ekiple çalışmak, size en uygun web projesinin belirlenmesinde ücretsiz destek almak için formu doldurabilrisiniz.

 

Sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Formu doldurduğunuzda satış departmanımızda talebiniz ile ilgili yeni bir kayıt oluşturulacaktır ve formda belirtmiş olduğunuz bilgiler

üzerinden sizinle irtibata geçilecektir.